Для зарахування дитини в садочок необхідно:
  • Заповнити заяву, щодо зарахування дитини в дитячий садок.
  • Надати копію свідоцтва про народження дитини.
  • Надати медичній сестрі дитячого садочка:

- диспансерний лист або фома 026,

- прививочний лист або форма 063.

• Заповнити всі необхідні анкети, внести повністю всю необхідну інформацію про особливості харчування та життедіяльності дитини, особливості характеру та інше для ознайомлення вихователя та практичного психолога з інформацією перед тим, як дитина потрапить у групу.
  • Ознайомитися з режимом роботи дитячого садка.
  • Познайомитися із майбутнім вихователем вашої дитини та отримати консультацію про особливості періода адаптації дитини до дитячого садочка.
  • Згідно зі списком необхідних речей, до кожної вікової групи зібрати дитину до садочка.

Групи комплектуються за віковими ознаками.

Вік визначається станом на 1 вересня навчального року:

групи раннього віку (від 2-х до 3-х років)

групи молодшого віку (4-й рік життя)

групи середнього віку (5-й рік життя)

групи старшого віку (6-й рік життя)

З вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей в дошкільні навчальні заклади району.
Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги.
Якщо Ви обрали заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, заповнивши реєстраційну форму.
Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов'язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.
При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.
При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде запропоновано місце в обраному ДНЗ або іншому закладі Вашого мікрорайону.
Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни, про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу, протягом 10 днів подати необхідні документи, визначені в Положенні, завідуючій визначеного дошкільного закладу.
В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

Примітка: у разі звернення батьків після комплектування груп та відсутності місць у групі даної вікової категорії для подальшого влаштування в інший дошкільний навчальний заклад Центрального району звертатися до відділу освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, каб.507