Рано очікувати від дошкільнят, щоб вони самі знаходили безпечне рішення в тій чи іншій ситуації. Це рішення їм потрібно підказувати.

Безпека життєдіяльності дошкільників, її забезпечення має здійснюватися в двох напрямках: усунення травмонебезпечних ситуацій та виховання безпечної поведінки.

25.10.2017 рік  Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Кожен день не схожий на попередній.

А в дитячому садочку в такі дні проходить осінні свята,ярмарки , бо кожна дитяча душа трепетно відчуває красу навколишнього світу, то як же не оспівати її, не зробити казку з отої дивовижної краси, яка тебе оточує...

Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у дошкільних навчальних закладах. Він ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячого садочка.

1 вересня Країна Знань ДНЗ №5 знову гостинно відкрила свої двері для малят. Новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, танком золотистого падолисту і веселими дитячими посмішками.

06.07.2017 року пройшли спортивні змагання з елементами футболу . В дитячому садку був упорядкований майданчик для проведення спортивного свята.

Під час свята панувала доброзичлива та невимушена атмосфера. В результаті перемогла дружба й обидві команди були нагорождені почесними грамотами!

1 червня 2017 р.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії.

Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Пройшов глобальний тиждень безпеки дорожнього руху

в період з 8 травня по 14травня 2017 рік

"День довкілля."

Протягом навчального року в дошкільному закладі проводиться планомірна робота за тематикою "Охорона здоров'я і життя дітей". Підсумки цієї роботи підводяться  під час проведення "Тижня безпеки дитини". Метою проведення "Тижня безпеки дитини" і в цілому навчання і виховання з питань захисту життя і здоров'я у надзвичайних ситуаціях повинно бути формування у дітей:

• розуміння цінності власного життя та здоров'я, основ здорового способу життя;

• правил безпечної поведінки на ігрових і спортивних майданчиках під час ручної праці;

• правил безпечного перебування на вулицях, правила поводження з незнайомими людьми.

• уявлень про небезпечні для життя отруйні рослини, ягоди, гриби;

24 лютого відбулася чергова зустріч школярів 58 школи та вихованців старших груп "Сонячні зайчики" та "Янголята"

НОВИЙ РІК 2017!!!

Пройшли новорічні свята в дитячому садку.

Діти та дорослі отримали задоволення від цих подій! Дякуємо усім за створену

атмосферу казки, дива ,свята і добра!