Інформація щодо щорічного звітування керівника.

Проведення звітування керівника КЗДО № 5 Дудули Ю.С. про роботу закладу за 2020 - 2021 навчальний рік відбудеться на загальних зборах колективу 06.08.2021 року.

Осінь - чудова пора, яка своєю красою надихає на створення чогось прекрасного. В ДНЗ «Берізка» вже стало доброю традицією проводити щорічну виставку на осінню тему. Цей рік не став винятком. 18 жовтня в дитячому садку пройшла виставка осінніх виробів на тему "Осінні фантазії". В ній взяли участь всі вікові групи. Метою виставки стали популяризація декоративно-прикладної творчості, розвиток батьківської фантазії, спонукання участі батьків у суспільно - виховному житті дитячого садка.

День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми,це турбота про здоров’я і добробут малечі. Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.

Зустріч з літом! Літо — прекрасна пора року. Одним із елементів життєдіяльності дітей є спеціально організовані літні розваги,які зміцнюють здоров’я дітей, формують потребу в щоденній руховій діяльності, збагачують музичні враження.

У дитячому садку пройшли ранки, присвячені 8 березня

У березні ми відзначаємо свято на¬ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Разом із приходом весни в наш дошкільний навчальний заклад завітали святкові ранки 8 Березня. Свята проводились у музичному залі, який яскраво оформлений, відповідно до тематики свят та пори року. Весело пройшли жартівливі конкурси та ігри з батьками. За веселими таночками, піснями, сценками, віршами іграми час сплинув непомітно, тож на прощання –подарунки від дітей зроблені власними руками. Усі присутні отримали величезне задоволення від свят. Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

Рано очікувати від дошкільнят, щоб вони самі знаходили безпечне рішення в тій чи іншій ситуації. Це рішення їм потрібно підказувати.

Безпека життєдіяльності дошкільників, її забезпечення має здійснюватися в двох напрямках: усунення травмонебезпечних ситуацій та виховання безпечної поведінки.

25.10.2017 рік  Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Кожен день не схожий на попередній.

А в дитячому садочку в такі дні проходить осінні свята,ярмарки , бо кожна дитяча душа трепетно відчуває красу навколишнього світу, то як же не оспівати її, не зробити казку з отої дивовижної краси, яка тебе оточує...

Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у дошкільних навчальних закладах. Він ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячого садочка.

1 вересня Країна Знань ДНЗ №5 знову гостинно відкрила свої двері для малят. Новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, танком золотистого падолисту і веселими дитячими посмішками.

06.07.2017 року пройшли спортивні змагання з елементами футболу . В дитячому садку був упорядкований майданчик для проведення спортивного свята.

Під час свята панувала доброзичлива та невимушена атмосфера. В результаті перемогла дружба й обидві команди були нагорождені почесними грамотами!

1 червня 2017 р.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії.

Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Пройшов глобальний тиждень безпеки дорожнього руху

в період з 8 травня по 14травня 2017 рік

Протягом навчального року в дошкільному закладі проводиться планомірна робота за тематикою "Охорона здоров'я і життя дітей". Підсумки цієї роботи підводяться  під час проведення "Тижня безпеки дитини". Метою проведення "Тижня безпеки дитини" і в цілому навчання і виховання з питань захисту життя і здоров'я у надзвичайних ситуаціях повинно бути формування у дітей:

• розуміння цінності власного життя та здоров'я, основ здорового способу життя;

• правил безпечної поведінки на ігрових і спортивних майданчиках під час ручної праці;

• правил безпечного перебування на вулицях, правила поводження з незнайомими людьми.

• уявлень про небезпечні для життя отруйні рослини, ягоди, гриби;