Інформація щодо щорічного звітування керівника.
Проведення звітування директора КЗДО № 5 Дудули Ю.С. про роботу закладу за 2023 - 2024 навчальний рік відбудеться на загальних зборах колективу 03.06.2024 року.
Осінь - чудова пора, яка своєю красою надихає на створення чогось прекрасного. В КЗДО № 5 вже стало доброю традицією проводити щорічну виставку на осінню тему. Цей рік не став винятком. 18 жовтня в дитячому садку пройшла виставка осінніх виробів на тему "Осінні фантазії". В ній взяли участь всі вікові групи. Метою виставки стали популяризація декоративно-прикладної творчості, розвиток батьківської фантазії, спонукання участі батьків у суспільно - виховному житті дитячого садка.
![](/uploads/editor/2590/98010/sitepage_2/images/img_20181021_124212176.jpg)
![](/uploads/editor/2590/98010/sitepage_2/images/img_20181021_124148322.jpg)
День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми,це турбота про здоров’я і добробут малечі. Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.
![](/uploads/editor/2590/98010/sitepage_2/images/img_20180601_193436.jpg)
![](/uploads/editor/2590/98010/sitepage_2/images/img_20180601_193117.jpg)
Зустріч з літом! Літо — прекрасна пора року. Одним із елементів життєдіяльності дітей є спеціально організовані літні розваги,які зміцнюють здоров’я дітей, формують потребу в щоденній руховій діяльності, збагачують музичні враження.
![](/uploads/editor/2590/98010/sitepage_2/images/img_20180603_225122.jpg)
![](/uploads/editor/2590/98010/sitepage_2/images/img_20180603_225308.jpg)
У дитячому садку пройшли ранки, присвячені 8 березня
У березні ми відзначаємо свято на¬ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Разом із приходом весни в наш дошкільний навчальний заклад завітали святкові ранки 8 Березня. Свята проводились у музичному залі, який яскраво оформлений, відповідно до тематики свят та пори року. Весело пройшли жартівливі конкурси та ігри з батьками. За веселими таночками, піснями, сценками, віршами іграми час сплинув непомітно, тож на прощання –подарунки від дітей зроблені власними руками. Усі присутні отримали величезне задоволення від свят. Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.
![](/uploads/editor/2590/98010/sitepage_2/images/img_8caada67635140404f300c4431ff124e_v_1_.jpg)
Рано очікувати від дошкільнят, щоб вони самі знаходили безпечне рішення в тій чи іншій ситуації. Це рішення їм потрібно підказувати.
Безпека життєдіяльності дошкільників, її забезпечення має здійснюватися в двох напрямках: усунення травмонебезпечних ситуацій та виховання безпечної поведінки.
![](/uploads/editor/2590/98010/sitepage_2/images/1509682879128_1_.jpg)
Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Кожен день не схожий на попередній.
А в дитячому садочку в такі дні проходить осінні свята,ярмарки , бо кожна дитяча душа трепетно відчуває красу навколишнього світу, то як же не оспівати її, не зробити казку з отої дивовижної краси, яка тебе оточує...
![](/uploads/editor/2590/98010/sitepage_2/images/bezymyannyy_kollazh.jpg)
Протягом навчального року в дошкільному закладі проводиться планомірна робота за тематикою "Охорона здоров'я і життя дітей". Підсумки цієї роботи підводяться під час проведення "Тижня безпеки дитини". Метою проведення "Тижня безпеки дитини" і в цілому навчання і виховання з питань захисту життя і здоров'я у надзвичайних ситуаціях повинно бути формування у дітей:
-
розуміння цінності власного життя та здоров'я, основ здорового способу життя;
-
правил безпечної поведінки на ігрових і спортивних майданчиках під час ручної праці;
-
правил безпечного перебування на вулицях, правила поводження з незнайомими людьми.
-
уявлень про небезпечні для життя отруйні рослини, ягоди, гриби;