Правила прийому до закладу

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ:

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ДНЗ на підставі:
• попередньої заявки (самостійно можна подати заявку на сайті reg.isuo.org). За допомогою даного порталу Ви маєте змогу: ознайомитись з усієї інформації про ДНЗ м.Дніпро, зареєструвати дитину в ДНЗ, слідкувати за статусом Ваших заявок, подавати документи в електронному форматі без відвідування ДНЗ, переглядати Відкриті списки та звернутись в разі виникнення запитань до завідувача закладу;
• заяви батьків або осіб, які їх замінюють,
• медичної довідки форма 086 -1 та форми 063;
• довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення,
• свідоцтва про народження.
Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками.  За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).
Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти здійснюється:
• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.